Tartalomjegyzék papagaj.hu
Fórum a papagájokról

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

eladó
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Papagaj.hu
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gy.jocika

HozzászólásElküldve: 2007.11.15. 21:09    Hozzászólás témája: eladó Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudnátok eladó kis sándor papagájról és jó lenne ha Hajdú-Bihar megyei környéken lenne szólj ha ismersz.Ide írj gy.jocika@citromail.hu.Köszönöm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
golyopali

HozzászólásElküldve: 2008.03.19. 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eladó egy 2,5 éve kék sárga ara papagáj. Tenyésztői bizonylattal, kézzel nevelt, beszélni tudó. email: golyopali@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
berrrci

HozzászólásElküldve: 2008.03.30. 19:23    Hozzászólás témája: Eladó kalit Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Sürgősen eladó egy 65x65x105-ös kalitka, álvánnyal!
Álvánnyal a teljes magasság 160 cm!
Nagypapeszoknak kíváló, jelenleg egy jákó papesz otthona!
Ár: 29000-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saradam

HozzászólásElküldve: 2008.04.06. 12:13    Hozzászólás témája: kalitka + kissándor Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Zöld kissanyi(még nem ivarérett), nagy kalitkával(sz70Xmag80Xmély50) felszereléssel, költözés miatt sürgősen eladó.
Képek a: http://picasaweb.google.com/solkimcsavok/Elad

Ára: 30000Ft

Érdeklődni a 70 3350879-en.
Vissza az elejére
Retro2

HozzászólásElküldve: 2008.04.22. 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazából nem eladó papagájról szól, de nem találtam jobban témába vágó topikot. Találtam egy édes kis papagájt szombaton Székesfehérváron. Szeretném megtartani, már mindent megvettem neki, kalitkát, mindent. Teljesen felszerltem mindenféle földi jóval a kalitkáját. Very Happy Viszont nem venném a szívemre, ha valahol egy kisgyerek sírna az elveszett kedvence után. 2 nyuszim mellett nagy boldogságan élünk a kis jövevénnyel, és ha nen jeletkezik a gazdija, tudom, önző vagyok de nagyon örülnék. Rolling Eyes Ha esetleg mégis valaki siratja elveszett társát, írjatok nekem a tihanyi_kitti@freemail.hu címre és visszaszolgáltatom jogos tuljadonosának amennyiben meggyöződök róla, hogy az igazi tulaj jelentkezett!!!!
Vissza az elejére
sillus

HozzászólásElküldve: 2008.07.07. 12:20    Hozzászólás témája: rózsásfejű törpepapagáj Hozzászólás az előzmény idézésével

Eladó egy 2008-as májusi törpepapagáj 4000 Ft-ért.
Érd: sillus@citromail.hu[/img]
sillus

HozzászólásElküldve: 2008.07.13. 08:25    Hozzászólás témája: eladtam Hozzászólás az előzmény idézésével

Eladtam a törpepapagájt!
szszgbr123

HozzászólásElküldve: 2008.07.14. 13:54    Hozzászólás témája: ARAPAPAGÁJT VENNÉK!!!!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Arapapagájt venék 100.000.- Ft-ig minden megoldás érdekel!!!

szaszgabor1@hotmail.com
Vissza az elejére
Zsuzsa

HozzászólásElküldve: 2008.07.20. 12:06    Hozzászólás témája: papagájok ajándékba Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy kb. 6 hónapos hullámos papagáj párt szeretnék elajándékozni felszereléssel együtt. A fiú kék-sárga, a lány sötétzöld-sárga. Imádják egymást. Budapest III. kerületében lakok, innen lehetne őket elvinni.
Vissza az elejére
sillus

HozzászólásElküldve: 2008.07.21. 09:16    Hozzászólás témája: Zsuzsa Hozzászólás az előzmény idézésével

Én szívesen fogadnám hullámosaidat! Nekem volt már, de jelenleg nimfáim vannak, meg törpéim, itt biztos jó lenne nekik!
trpapagaj

HozzászólásElküldve: 2008.08.28. 20:40    Hozzászólás témája: Kis Sándor és Bourk papagájokat keresek! Hozzászólás az előzmény idézésével

Kis Sándor és Bourk papagájokat keresek! Lehetőleg somogy megye és vonzás körzetéből!
Tel.: 0620/240-2862
Vissza az elejére
hajos marta

HozzászólásElküldve: 2008.09.10. 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Családi okokból elajándékoznám két hullámos papagájomat. 4 éves zöld-sárga és 2 éves kék-fehér. Lányok. Kalitkával. Belbudán lakom.
sillus

HozzászólásElküldve: 2008.09.11. 06:49    Hozzászólás témája: hullik Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, én szívesen fogadnám a hullámosokat. itt elférnének, és lenne aki foglalkozzon velük.
Sillus@citromail.hu
tezslal

HozzászólásElküldve: 2008.09.15. 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Augusztusi kelésű hullámos papagájok eladók!!
Kb. 100 darab
Vissza az elejére
orca
Vendég

HozzászólásElküldve: 2008.09.24. 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="tezslal"]Augusztusi kelésű hullámos papagájok eladók!!
Kb. 100 darab[/quote]

engem érdekelne 1 fiú, és zöld madarantyú Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Papagaj.hu Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.